На Львівщині відбудеться "Повстанська ватра 2019"

На Львівщині відбудуться змагання з орієнтування на місцевості ʺПовстанська ватра 2019ʺ. Про це Гал-інфо розповіли у прес-службі ЛОДА.

На Львівщині відбудеться "Повстанська ватра 2019"


З нагоди створення Української Повстанської Армії, Львівська обласна громадська організація ʺУкраїнська молодь – Христовіʺ, за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації з 4 по 6 жовтня організовують відкриті змагання з орієнтування на місцевості серед учнівської та студентської молоді ʺПовстанська ватра 2019ʺ. Проект реалізовується в межах обласної програми ʺМолодь Львівщиниʺ на 2016 – 2020 роки. Об этом сообщает timeua.in.ua со ссылкой на СМИ.


У програмі: нові повстанські маршрути, конкурси, краєзнавча вікторина за темою ʺІсторія нескорених 1941-1952 рр.ʺ, стрільба з пневматики, розбирання і складання АК, конкурс пісні УПА, ватра. Маршрут по компасі з виконанням завдань по орієнтуванню від м. Новий Розділ до полігону в с. Раковець, де буде відбудуться навчання та змагання на військовому полігоні ʺРаковецьʺ.


Участь беруть команди навчальних закладів та молодіжних громадських організацій, УМХ, Тризуб, Пласту НСОУ. Віковий склад від 9 до 17 років, щонайменше 6 осіб (один із них керівник, якому виповнилося 18 років і більше), від 18- років, щонайменше 3 особи.


Змагання полягають у проходженні командами визначеного маршруту через встановлені контрольні пункти дистанції з подоланням природних перешкод за контрольний час 5 годин. Довжина дистанції – 18 км. При подоланні маршруту команда зобов’язана:


  • - дотримуватись чинних Правил проведення туристських подорожей на території України;
  • - сфотографуватись повним складом (за винятком фотографа) з усім спорядженням на всіх контрольних пунктах;
  • - виконати відповідні завдання на окремих точках.


Стартують команди-рої у повному складі зі своїм керівником з інтервалом у 3 хв., від парку 400-річчя Миколаєва.


Контактна особа — Микола Гнатів, тел.: 0981273867, 0636853478.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_vidbudetsya_povstanska_vatra_2019_327613.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя