Є відчуття, що це російські пропозиції, - Климпуш-Цинцадзе про "формулу Штайнмаєра"


Народний дептуат від "Європейської солідарності" Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про свою позицію щодо погодженої у Мінську "формули Штайнмаєра"
Про це вона заявила в ефірі Еспресо.TV.
"В нас є чіткі відчуття, що це формула Путіна, що це є російські пропозиції. Ми бачимо із тих матеріалів, які ми бачимо як перехоплення повідомлень російської сторони в ТКГ, коли вони говорили про те, що позиція України, українського представника різко змінилась, після того як було оголошено про те, що Україна погодила формулу Штайнмаєра, що для нас є підставою турбуватися," — заявила вона.
Вона висловила жаль щодо того,що не міністр закордонних справ, не начальник Генштабу не знайшли можливості прийти до парламенту. Також вона запевнила, що депутати будуть наполягати і побачать їх в найближчі дні.
"Ми також наполягали на тому, що президент Зеленський вийшов до всіх народних депутатів і пояснив, які він бачить червоні лінії, які він обіцяє не перейти. Хотілося б почути його бачення щодо безпекових компонентів." — додала Климпуш-Цинцадзе.

Об этом сообщает radio-mb.in.ua со ссылкой на СМИ.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/ye_vidchuttya_scho_ce_rosiyski_propozyciyi_klympush_cyncadze_pro_quotformulu_shtaynmayeraquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя